Kolonie letnie – Horyzonty

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje w miłym towarzystwie , z zaangażowanymi i pomysłowymi opiekunami, wśród pięknych krajobrazów z bogatym programem to jesteś w idealnym miejscu. Proponujemy Wam drodzy rodzicie i dzieci kolonie letnie pod hasłem „Horyzonty”. Dlaczego takie hasło, hmmm… horyzont to cos wielkiego i rozległego i słowo to ma być synonimem możliwości jakie będą dawały nasz kolonie. Aby zapisać wstępnie dziecko na kolonie wystarczy kliknąć link i wypełnić podstawowe dane kontaktowe, kilka informacji o dzieciach, które będą z nami wypoczywały i gotowe. Skontaktujemy się z Państwem w sprawie dalszych. Jesteśmy Fundacja i wszystkie nasze działania są działaniami non profit, a nie działaniami komercyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowany przez nas wypoczynek był na najwyższym poziomie organizacyjnym, wychowawczym, turystyczno-rekreacyjnym. Oto 4 etapy organizacyjne.

  1. Deklaracja wstępna (robimy rozeznanie, poznajemy dzieci, tak aby przygotować optymalny program)
  2. Zapisy połączone z opłaceniem wpisowego (na tym etapie przedstawiamy konkretna ofertę, termin, program zawierający kluczowe terminy i atrakcje oraz zajęcia kolonijne )
  3. Wpłata całej opłaty kolonijnej i wypełnienie karty kolonijnej i wszystkich niezbędnych dokumentów
  4. Wyjazd na wymarzony wypoczynek

Zapisy już wkrótce, zaglądajcie na stronę ilość miejsc będzie ograniczona – orientacyjny koszt 8 dniowego pobytu to ok 1450 zł, w tym wycieczka do Energylandii i aquaparku.